Tipy a triky ako ušetriť a byť v pohode

Nullam wisi ultricies a, gravida vitae, dapibus risus ante sodales lectus blandit eu, tempor diam pede cursus vitae ultricies europ, faucibus quis, porttitor eros cursus lectus. Pellentesque eget, bibendum a, gravida ullamcorper quam nullam viverra. Consectetuer cursus porttit.

Odoberaj nové tipy mailom :)

YouTube video at magna. Sestibulum dapibus mauris necasu malesuada fames ac turpis velit, rhoncus luctus inter adipiscing wisi aliquam purus.

Získaj bezplatný ebook

Lorem ipsum at magna. Sestibulum dapibus mauris necasu malesuada fames ac turpis velit, rhoncus luctus inter adipiscing wisi aliquam purus.

Ako ušetriť na cestovnom

Neustále sa presúvame z miesta na miesto, či už kvôli štúdiu, práci alebo za rodinou. Na presun používame rôzne dopravné prostriedky verejnej dopravy, alebo vlastné autá. Dnes prinášame rýchly tip ako ušetriť na cestovnom tak, že sa zvezieme v aute s ďalšími spolucestujúcimi.

Účet zadarmo v ZUNE končí, čo bude ďalej?

Počas októbra 2016 ZUNO banka vyhlásila, že ukončí svoje aktivity na Slovensku a Česku. Postupne prestala aktivovať nové produkty a svojich klientov informovala, že majú na výber z dvoch možností: buď zrušia účet zadarmo, alebo si ho prenesú do Tatra banky.

Vianočné pôžičky a ich kolobeh

Radosť, nadšenie, vzrušenie… To všetko sú krásne emócie, ktoré zažívame počas Vianoc. Čo urobiť, aby po Vianociach nenastalo zhrozenie? Nechať Vianočné pôžičky bez povšimnutia…

Návod ako si užiť večeru za polovicu

Naša pravidelná čitateľka Alenka nám poslala jej aktuálnu skúsenosť so zľavovým portálom, ktorý pozná asi každý z nás. Zlavadna.sk jej priniesla skvelú večeru s priateľmi za polovičnú cenu.

3 fondy, ktoré ochránia ušetrené peniaze

Cieľ šetrenia chceme dosiahnuť čo najskôr, to je jasné. Vytvorme si však rezervu, vďaka ktorej nebudeme musieť siahnuť na ušetrené peniaze ani v prípade nečakanej udalosti. Rozbitý mobil či pokazená chladnička už neovplyvnia náš rozpočet.

Vznik, cieľ a smerovanie projektu Ako ušetriť peniaze

Prečo práve šetrenie? Ako vás to vôbec napadlo? Prečo to robíte a čo tým chcete dosiahnuť? Toto sú najčastejšie otázky, ktoré dostávame keď sa bavíme o šetrení. Zhrnuli sme teda podstatu projektu Ako ušetriť peniaze, ako projekt vznikol, na čo sa zameriavame a čo plánujeme.

9 príkladov nenásilného šetrenia

Šetrenie nie je o šialenom obmedzovaní ani o brutálnom odriekaní si. Ako dôkaz sme zostavili 9 prípadov, kedy šetrenie NEOBMEDZÍ náš životný komfort a pri tom nám zostane viac peňazí.

Najväčší nepriateľ šetrenia

Čo si o mne pomyslia, keď sa dozvedia, že šetrím? Toto je najčastejšia otázka, ktorá nás trápi, keď pomyslíme na šetrenie. Netrápi nás ako dobre vieme hospodáriť s peniazmi, trápi nás čo si o nás pomyslia… Tento najväčší nepriateľ šetrenia nám bráni v spokojnosti. Ako to zmeniť?